КулЛиб - Скачать fb2 - Читать онлайн - Отзывы  

Навіщо я народилась дівчинкою? (fb2)

Навіщо я народилась дівчинкою?
Габі Кьопп
Навіщо я народилась дівчинкою? (fb2)
Жанры: Историческая проза  

Добавлена: 08.12.2018
Версия: 1.0
ISBN: 978-966-2938-98-2
Кодировка файла: utf-8
Издательство: "Таврида"
Город: Сімферополь
Аннотация:

Ми не прагнемо сенсації.
Про Другу світову війну та звірства нацистів на окупованих територіях існує багато документальних та художніх творів. Але сьогодні, коли світ засудив не тільки Гітлера, але і Сталіна, коли ми знаємо, хто насправді розв'язав ту війну і якою ціною далася перемога в ній, настав час для об'єктивного розслідування. Перед вами спогади німкені, яка у віці 15 років стала жертвою сексуального насильства радянських солдат. Проблема сексуального насильства у війнах не нова — жінки завжди були одним із улюблених трофеїв переможців. Не стала виключенням і окупація Німеччини радянською армією. За висновками дослідників близько 2 мільйонів німкень різного віку було зґвалтовано визволителями, і більшість із них піддавалися насильству неодноразово.
Проте жінки неохоче діляться подібними спогадами, та й порушення цих тем ще зовсім недавно сприймалося як спроба обілити нацизм. Тим більшої поваги заслуговує мужність Габі Кьопп, яка не побоялася сказати слово правди. Зі сторінок її спогадів ми бачимо війну у всьому її страхітті - пограбування, вбивства, ґвалт, моральні та фізичні знущання з мирного населення: жінок, дітей, старих та хворих.
Сьогодні, коли кіно та література активно романтизують насильство та війни, правда про Другу світову потрібна нам, як ніколи.

Скачать fb2Читать
Читать постранично

Foggycat про Кьопп: Навіщо я народилась дівчинкою? (Историческая проза) в 20:39 (+03:00) / 08-12-2018

В настоящее время такие "освободители" орудуют в Донецке...

Рейтинг: -2 ( 1 за, 3 против).

Впечатления о книге:  


рейтинг 5  всего оценок - 1 : 5


«Призрачные миры» - интернет-магазин современной литературы в жанре любовного романа, фэнтези, мистики