КулЛиб - Скачать fb2 - Читать онлайн - Отзывы  

Графиня (fb2)

Графиня
Володимир Лис
Графиня (fb2)
Жанры: Современная проза  

Добавлена: 15.01.2015
Версия: 1.0
ISBN: 978-617-517-032-8
Кодировка файла: UTF-8
Издательство: ПВД «Твердиня»
Город: Луцьк
Аннотация:

Роман «Графиня» відомого письменника з Волині — майстерне поєднання захоплюючого сюжету, драматичних колізій людського життя і тонкого психологізму, віртуозне переплетіння реального й містичного. У нашу добу — цілком автоматизованого і комп'ютеризованого 1998-го року — хтось намагається відтворити загадкові події, які відбувалися у волинському містечку Густий Луг року Божого 1762-го. Але чи вдасться це йому і чи можливо взагалі реконструювати час?..
Вічність і нерозривність часоплину з його історичними колізіями, проблемами і таємницями, з його особливими колоритом і ароматом, проходять через весь роман, через образи головного героя, провінційного вчителя і художника Платона, його учениці, відомої художниці, інших персонажів, зокрема таємничого убивці собак, проповідника «Природного Євангелія» і ще таємничішої «білої графині» Венцеслави, єдиний портрет якої зберігається в місцевому музеї.
Роздуми про сенс життя, болісні пошуки цього сенсу, моральний і мистецький вибір, складні, але глибокі почуття головних героїв, які вони намагаються приховувати, — все це створює яскраве поліфонічне тло твору.

Скачать fb2Читать

Читать в приложении

Купить и читать по подпискеMyBook - читай и слушай по одной подписке