КулЛиб - Скачать fb2 - Читать онлайн - Отзывы  

Мирослав Іванович Дочинець

RSS канал автора
Поделиться:
Иллюстрация № 1 читать онлайн КулЛиб

Мирослав Іванович Дочинець — український письменник і журналіст.
Народився 3 вересня 1959 року у місті Хусті на Закарпатті. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. Працював у редакціях регіональних періодичних видань. Нині від директор видавництва «Карпатська вежа». Член ради Закарпатської обласної організації НСПУ. Член НСПУ з 2006 року.
Активно працює в українській літературі з часу перших публікацій у 1970-х роках у журналі «Барвінок». До виходу першої збірки новел «Гірниче зерно» у видавництві «Карпати» мав численні публікації в альманахах, літературознавчій періодиці, журналах «Вітчизна», «Дніпро», «Ранок», «Україна». До його першої книжки передмову написав Петро Скунць. Дебют молодого прозаїка позитивно оцінили Іван Чендей, Ніна Бічуя, Володимир Яворівський та інші відомі літератори.
Впродовж останніх кількох десятиліть випустив у світ 24 книги прози різних жанрів. Серед них: «Він і Вона», «Краєвид із жінкою» «Хліб і шоколад», «Оскал Собаки», «Руки і душа», «Лис у винограднику» та ін.; філософсько-психологічні заповіти карпатського мудреця «Вічник». Ця книга стала справжнім вітчизняним бестселером. Широку популярність і визнання здобути й два наступних романи Мирослава Дочинця – «Криничар. Діяріюш найбагатшої людини Мукачівської домінії» (видавництво «Карпатська вежа», м.Мукачево, 2012 р.) і «Горянин. Води Господніх русел» (видавництво «Карпатська вежа». 2013 р.).
Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2014 року у номінації «Література» за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел».

Докладніше: wikipediaСортировать по:

Автор

Лис та інші детективні історії.
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Лис та інші детективні історії. (fb2) читать без регистрации
Вічник
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Вічник (fb2) читать без регистрации
Криничар
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Криничар (fb2) читать без регистрации
Многії літа. Благії літа
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Многії літа. Благії літа (fb2) читать без регистрации
Синій зошит
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Синій зошит (fb2) читать без регистрации
Світован. Штудії під небесним шатром
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Світован. Штудії під небесним шатром (fb2) читать без регистрации
Карби і скарби. Посвіт карпатського світу
Книга - Мирослав Іванович Дочинець - Карби і скарби. Посвіт карпатського світу (fb2) читать без регистрации«Призрачные миры» - интернет-магазин современной литературы в жанре любовного романа, фэнтези, мистики