КулЛиб - Скачать fb2 - Читать онлайн - Отзывы  

Остап Дроздов

RSS канал автора
Поделиться:
Иллюстрация № 1 читать онлайн КулЛиб

Остап Петрович Дроздов (нар. 24 січня 1979, Львів) — український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK.
Дитинство минуло в місті Миколаїв Львівської області. Мати — викладач у музичній школі, батько залишив сім'ю, коли Остапові було чотири роки.
Закінчив з відзнакою факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. У журналістиці з 1998 року. Працював кореспондентом газети «Поступ», заступником головного редактора «Аргумент-газети», головним редактором тижневика «Аргумент-влада».
З 2007-го — автор та ведучий авторської політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. За цей час провів більше тисячі ефірів з політиками усіх рівнів.
З 2014-го — автор та ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK. Гостями програми є головні українські ньюсмейкери тижня.

Докладніше: wikipediaСортировать по:

Автор

№1
Книга - Остап  Дроздов - №1 (fb2) читать без регистрации
№2
Книга - Остап  Дроздов - №2 (fb2) читать без регистрации«Призрачные миры» - интернет-магазин современной литературы в жанре любовного романа, фэнтези, мистики